Wytrzymać w szpilkach

szpilkii

Każda kobieta lubi poczuć się wyjątkowo. Często wtedy zakładamy szpilki. Jednak chodzenie w szpilkach to niejednokrotnie dużo wyzwanie, choć niektóre kobiety chodzą w szpilkach na co dzień. Szpilki często obcierają, a rozmiar musi być idealnie dopasowany, aby but nam nie spadał.

Do tego szpilki są niejednokrotnie bardzo wąskie. To wszystko przekłada się na to, że chodzenie w szpilkach sprawia kobietom wiele bólu. Jednak robią to, aby wyglądać efektownie. Można jednak zastosować kilka tricków, aby sobie to ułatwić. Po pierwsze można skleić sobie palce, pod warunkiem, że wiemy, iż nie będziemy musiały ściągać naszych butów.

Sklejamy trzeci i czwarty palec, ponieważ to pozwoli nam odciążyć nasze śródstopie

Sklejamy trzeci i czwarty palec, ponieważ to pozwoli nam odciążyć nasze śródstopie, a dodatkowo to właśnie pomiędzy tymi palcami znajduje się nerw, a nie chcemy go sobie naciągnąć. Dodatkowym utrudnieniem podczas noszenia szpilek jest pocenie się stóp. To powoduje, że stopa „jeździ” nam w bucie, a my tracimy stabilność i pewność w chodzeniu, aby temu zapobiec należy przed ubraniem butów spryskać stopy odpowiednim dezodorantem, który zapobiegnie nadmiernej potliwości naszych stóp.

Często nowe, ekskluzywne szpilki mają bardzo słabą przyczepność do podłoża. A co za tym idzie bardzo łatwo stracić równowagę i się wywrócić, a to na pewno nie doda nam pewności siebie. Aby zapobiec tej przykrej sytuacji dobrze jest delikatnie zatrzeć podeszwy swoich butów. Jednak należy to zrobić bardzo delikatnie, aby nie uszkodzić struktury podeszwy, bo to na pewno skróci żywotność naszych butów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *